Yhteystiedot

Haapajärven Ampumaseura Ry

Karjosuontie 140
85800 Haapajärvi

         Yhteyshenkilö:          Erkki Pekkala
Puh: 0400560651 erkki.m.pekkala@gmai.com

                  Laskutus:                     Haapajärven Ampumaseura Ry

Kuusistontie 5
85800 Haapajärvi

Y-tunnus: 1710790-4

Haapajärven Ampumaseuran johtokunnan jäsenet sekä muut yhteyshenkilöt:

 

Puheenjohtaja
Erkki Pekkala
Mob. +358 400 560 651
email erkki.m.pekkala@gmail.com


Varapuheenjohtaja
Sulo Nurmenniemi
Mob. +358 400012187
email: sulo.nurmenniemi@hotmail.fi 


Sihteeri
Anne Junnila
Mob. +358 445818566
email: anne.junnila1@gmail.com


Jouni Liuska
Mob. +358 400 747126
email: liuska@kotinet.com


Piia Günes
Mob. +358 445833784
email: piia.gunes@hotmail.com


                                      Esko Halla-aho                                                                  Mob. +358 405203337                                  email: hallaesko@gmail.com


Hannu Ryttäri
Mob. +358 40 700 0296
email: auto.saarela@service.inet.fi


                                    Raimo Palomäki                                                                   Mob. +358407245615                                            email: raimo.palomaki@pp.inet.fi 


    Jarkko Mylly
Mob. +358407327644
email: jarkko.mylly@kotinet.com


 

Muut yhteyshenkilöt:

Nuorisopäällikkö
Susanna Peräaho
Mob. +358 405893097
email: sussu.peraaho@hotmail.fi 


Riistamaali
Matti Mielityinen
Mob. +358 400 359 404
email: matti.mielityinen@pp.inet.fi


Haulikkolajit
Jukka Olkkonen
                          Mob. +358 407083941                             email: jukka@olkkonen.fi

Ota yhteyttä tai anna palautetta